Yhteystiedot

TOIMISTO:

Toimitusjohtaja Tuukka Kataja

puh. 050 596 9930, tuukka.kataja@psmm.fi


Toimistosihteeri Mia Soudunsaari

puh. 050 448 5109, mia.soudunsaari@psmm.fi


Logistiikkasihteeri Marjo Poikajärvi

puh. 050 579 9997, marjo.poikajarvi@psmm.fi


PUUKAUPPA:

Metsäpäällikkö Jussi Pelimanni

puh. 040 770 6983, jussi.pelimanni@psmm.fi


Kuljetusesimies Janne Kangas

puh. 040 778 8012, janne.kangas@psmm.fi


Hankintapäällikkö Kimmo Karjalainen

puh. 0400 360 919, kimmo.karjalainen@psmm.fi


Hankintapäällikkö Juho Puikko

puh. 050 470 4230, juho.puikko@psmm.fi


KIINTEISTÖVÄLITYS:

www.metsatilat.fi -linkki